Men Speaker

O Szkoleniu

Myślisz o przekwalifikowaniu? A może potrzebujesz programowania w swojej codziennej pracy? Marzy Ci się awans związany z nowymi umiejętnościami? Po prostu chcesz nauczyć się czegoś nowego?

Jeśli nie znasz się na programowaniu i chcesz zacząć totalnie od zera - te warsztaty są dla Ciebie!

Dbam o przyjazną i swobodną atmosferę nauki, gdzie każdy może zadawać pytania i uczyć się w swoim tempie.

Co dadzą mi te warsztaty?

Nauczysz się pisać własne funkcje i korzystać z tych dostępnych w bibliotekach. Zobaczysz czym jest programowanie obiektowe i napiszesz swoją własną klasę.

Te warsztaty zakładają, że: wiesz już co to zmienna, znasz listy i słowniki, znasz pętlę for oraz wiesz, że są różne typy danych w Pythonie. Masz zainstalowany interpreter Pythona i wiesz jak wykonać kod z pliku na swoim komputerze. Jeśli nie - zapraszam Cię na pierwszy dzień szkolenia od zupełnych podstaw: Część 1

Poznasz składnię Pythona i będziesz w stanie samodzielnie tworzyć proste skrypty. Dowiesz się, ile czasu zajmuje przetworzenie pomysłu w działający kod i jak szukać w nim błędów.

Jeśli myślisz o programowaniu już jakiś czas, ale ciężko było się przełamać, to będzie to idealne miejsce na start. Warsztaty dadzą Ci przestrzeń, żeby wreszcie spróbować programowania w praktyce.

Jeśli próbowałaś już uczyć się sama, ale przytłoczyła Cię ilość materiałów lub totalnie niedziałający kod, pomogę Ci stawiać pierwsze kroki w programowaniu i wytłumaczę jak zacząć.

Jak wyglądają warsztaty?

Stawiam na praktykę, więc każdy pracuje na swoim komputerze. Warsztaty składają się z części wykładowej i części praktycznej, które cały czas się przeplatają.

W części wykładowej tłumaczę kolejne zagadnienia i prezentuję przykłady. W części praktycznej uczestniczki piszą własny kod na komputerze i rozwiązują zadania. Zawsze można zadawać pytania.

Program

Końcowy program zajęć może zostać lekko zmodyfikowany zgodnie z potrzebami grupy w trakcie warsztatów.

  • 9:30

    Rozpoczęcie

  • 10:00 - 11:15

     Własne funkcje

  • 11:15 - 11:30

     Przerwa kawowa

  • 11:30 - 12:30

     Więcej struktur danych

     ... i więcej pętli

  • 12:30 - 13:30

     Przerwa obiadowa

  • 13:30 - 15:15

     Importowanie bibliotek

  • 15:15 - 15:30

     Przerwa kawowa

  • 15:30 - 17:00

     Programowanie obiektowe

  • 17:00 - 17:30

    Podsumowanie

  • 17:30

    Zakończenie

MIEJSCE

Factory Park Przemysłowa

ul. Przemysłowa 12, Kraków (Zabłocie)

Na miejscu mamy do dyspozycji salę warsztatową, kuchnię i toaletę. Sala znajduje się na Zabłociu, więc dookoła znajdziesz kilka knajpek z jedzeniem, kawiarni i restauracji.

Dojazd:

Przystanek "Zabłocie" (tramwaje 50, 9, 20) lub "Plac Bohaterów Getta" (tramwaje 3, 13, 19, 24)

Prowadząca

Programistka Pythona z kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie programistki. Zawodowo zajmuje się rozwiązywaniem problemów za pomocą technologii - od wspomagania publikacji w mediach online do optymalizacji produkcji sprzętu medycznego. Wierzy, że nowe technologie dają mnóstwo możliwości, dlatego pomaga w nauce początkującym programistom i programistkom współorganizując warsztaty Django Girls Kraków, meetup PyLight czy prowadząc bloga programeria.pl.

speaker img

Justyna Kubisztal

Python Developer

Rejestracja

Zarejestruj się już teraz, by skorzystać z promocji! Cena obejmuje 7 godzin zajęć z programowania w przyjaznej atmosferze, w niedużej grupie (do 12 osób).

299 /7 godzin

PÓŹNA REJESTRACJA
od 18 marca 2020

  • 7 godzin zajęć
  • Wszystkie materiały
  • Kawa, herbata, przekąski
Rejestracja

Kup w pakiecie

Umów się na dodatkową godzinę indywidualnych konsultacji lub nauki po szkoleniu. Odpowiem na dodatkowe pytania, sprawdzę kod Twojego projektu. W pakiecie taniej!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

Te warsztaty są kontynuacją warsztatów z dnia poprzedniego. Jeśli byłaś na których poprzednich warsztatach, to bez problemu możesz kontynować na tych. Jeśli to jest Twój pierwszy kontakt z Pythonem i programowaniem, polecam zacząć od warsztatów od zupełnych podstaw.
Jeśli Jeśli jednak wcześniej się uczyłeś Pythona albo programowania i znasz zakres z pierwszego dnia ( >>> 1. dzień), możesz śmiało dołączyć do tych warsztatów. Pamiętaj, żeby mieć zainstalowany interpreter Pythona i edytor tekstu wspomagający programowanie np. Geany.
Na kurs można się zapisać bez względu na płeć, wiek, wykształcenie itp. Ważna jest chęć zdobycia nowych umiejętności oraz otwartość na pracę w grupie.
Na warsztatach nie zdobędziesz wystarczającej wiedzy, żeby od razu podjąć zatrudnienie jako programista. Jednak jest to dobry pierwszy krok. W czasie warsztatów poznasz źródła wiedzy do dalszej nauki.
Jeśli kupisz bilet i zrezygnujesz z udziału w warsztatach przed upływem 14 dni przed rozpoczęciem pierwszych zajęć, zwrócimy Ci opłatę za bilet pomniejszoną o 30 zł kosztów organizacyjnych. Jeśli zrezygnujesz z udziału później, niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem pierwszych zajęć, nie będzie możliwości zwrotu pieniędzy za bilet.
Warsztaty 4. kwietnia są kontynuacją warsztatów z dnia poprzedniego i poprzednich edycji. Jeśli byłaś na których poprzednich warsztatach, to bez problemu możesz kontynować na tych. Jeśli to jest Twój pierwszy kontakt z Pythonem i programowaniem, polecam zacząć od warsztatów od zupełnych podstaw. Jeśli jednak wcześniej się uczyłeś Pythona albo programowania i znasz zakres z pierwszego dnia ( >>> 1. dzień), możesz śmiało dołączyć do tych warsztatów. Pamiętaj, żeby mieć zainstalowany interpreter Pythona i edytor tekstu wspomagający programowanie np. Geany.

Kontakt

Masz wątpliwości czy te warsztaty są dla Ciebie? Masz dodatkowe pytania? Napisz na adres:
 warsztaty@programeria.pl.